O nasUsługiKontakt z namiOferty pracy
ADSPECTUS
Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny


Praca Konsultanta telefonicznego polega na telefonicznej rejestracji pacjentek w wieku 50-69 lat w ramach programu bezpłatnych badań mammograficznych NFZ. Współpracujemy z wieloma przychodniami i szpitalami w całym kraju.

Jest to praca w domu. Pracownik sam decyduje o tym kiedy pracuje (minimum 10 godzin tygodniowo). Pracownicy korzystają profesjonalnego systemu call center. Do pracy potrzebny jest komputer, słuchawki z mikrofonem oraz stałe łącze internetowe. Pracownik nie ponosi kosztów połączeń. 

Rozliczenie odbywa się raz na miesiąc i jest oparte na umowie zlecenie (z pełnymi składkami na ZUS). Wynagrodzenie uzależnione od ilości pań, które wykonają badanie w ośrodku. Średnio na godzinę pracy zarabia się 10 zł brutto.

Przed rozpoczęciem pracy kandydat bierze udział w dniu próbnym. W czasie dnia próbnego kandydat będzie pracował przez 60 minut w ustalonej godzinie czasu. Rozmowy będą nagrywane. Kandydaci do pracy będą oceniani pod względem łatwości nawiązania kontaktu, stylu rozmowy i prowadzenia rozmowy zgodnie z materiałami szkoleniowymi. Wzięcie udziału w dniu próbnym nie ponosi za sobą żadnych kosztów.

Aby uzyskać informacje o aktualnej dacie dnia próbnego należy wysłać maila na adres: rekrutacja@adspectus.pl. Od razu przyjdzie automatyczna odpowiedź z tą informacją. Treść maila może być pusta.

Zapraszamy do współpracy!